Witaj

Tworzymy bardzo fajny zespół, niezależnych i samodzielnych osób. Dzięki temu, że każdy z nas specjalizuje się w danej dziedzinie, możemy przedstawić informacje nigdzie dotąd nie publikowane. Spora część wiedzy, którą przedstawiamy jest wynikiem naszych badań, analiz i wniosków.

Tworzymy 3 eksperckie grupy badawcze:

 • Medycyna: Marta Brzoza – Kasia Brzoza.
 • Religia: Krzysztof Król.
 • Geopolityka – Inwestycje: Robert Brzoza plus trzech niezależnych analityków (analitycy nie należą do grupy – korzystam z ich usług).

Marta Brzoza

Przez ostatnie lata mieszkam i pracuję wraz z moją rodziną w USA.

Od najmłodszych lat interesowałam się medycyną naturalną. Już jako dziecko, podpatrywałam poczynania mojej babci. Była to tak zwana „wiejska babka”, do której sąsiedzi przychodzili po różne porady, jak na przykład: naturalny lek na oparzenie czy na robaki u dzieci itd.

Chciałam kontynuować te rodzinne zainteresowania i zostałam pielęgniarką. Skończyłam Liceum Medyczne w Mielcu.

Pierwsza moja praca to oddział chirurgii urazowo-ortopedycznej w Krakowie.

Praca ta utwierdziła mnie w przekonaniu, że szpital to nie miejsce na zmiany, a na pacjenta patrzy się z perspektywy oddziału.

W pogłębianiu mojej wiedzy przyczyniły się w dużym stopniu moje dzieci. Miałam dwójkę alergików, przy czym córka była uczulona na wszystko, co możliwe.

W tamtych czasach leczenie odbywało się tylko za pomocą sterydów, dlatego byłam zmuszona do odkrywania zdrowia. Wiedziałam, że sterydy to ogromne zniszczenie w organizmie, wiec próbowałam na córce wszystko, co naturalne „wpadło mi w ręce”.

Teraz jest zupełnie zdrowa.

Obecnie pracuję przy opiece nad osobami w podeszłym wieku (średnia 94 lat!). Wprowadzamy leczenie naturalne, jak najmniej leków, odpowiednie diety. Często osoby chorują na kilka schorzeń naraz np. choroba Alzheimera, Parkinsona, cukrzyca, przebyte operacje stawów biodrowych i kolanowych.

Pomimo wielorakich schorzeń ludzie Ci są sprawni fizycznie i umysłowo, pozytywnie nastawieni do życia.

Prowadzę blog: MartaBrzoza.pl

Kasia Brzoza

Interesuję się medycyną. Preferuję naturalne metody leczenia ludzi. Ukończyłam biologie na Albertus Magnus College w USA.

Oprócz wiedzy akademickiej zdobywam wiedzę alternatywną, z którą dzielę się na blogach: MartaBrzoza.pl i OnaLubi.pl.

Krzysztof Król

Badaniem Biblii zajmuję się od wielu lat.

Prowadzę blogi: Jeszu.pl i pomazancowy.blogspot.com

Robert Brzoza

Mam żonę i dwójkę dzieci. Mieszkam w USA.

Nie reprezentuję żadnej religii światowej, żadnego ugrupowania politycznego, nikt nie sponsoruje mojej działalności, nie jestem zrzeszony w żadnych organizacjach bankowych – finansowych. 

Z wykształcenia jestem ekonomistą. Studiowałem na Wyższej Szkole Gospodarki i Zarządzania w Mielcu oraz na Akademii Ekonomicznej w Krakowie.

Bardzo cenię sobie wiedzę, którą zdobyłem na nieznanej uczelni w Mielcu. Uczyłem się tam ekonomii przez 3,5 roku. Naszymi wykładowcami była kadra z Akademii Ekonomicznej w Krakowie na czele z prof. dr. hab. Andrzejem Pruskiem. Pisałem u niego pracę licencjacką.

Kiedy po latach analizuję wiedzę, którą tam zdobyłem, to stwierdzam, że nauczyciele próbowali nam przekazać prawdę o zakłamanej ekonomii. Nie nazywali tego wprost, natomiast mówili bez wskazywania winnych.

Później dzięki dobrym wynikom dostałem się bez egzaminów na Akademie Ekonomiczną w Krakowie.

Byłem zaszokowany wiedzą, którą nam przekazywano. Pracowaliśmy nad bezsensownymi bryłami, koniunkturami. Wytrzymałem tylko pół roku.

Kiedy porównam te dwie szkoły, to nieznana szkoła w Mielcu uczyła prawdy. Profesorowie otwierali się, byli przyjacielscy. Pamiętam jak jedna z profesorek na analityce była w szoku, kiedy rozwiązałem zadanie w całkiem inny sposób, niż ona uczyła. Stwierdziła, że była to metoda bardzo zaawansowana. Dała mi wtedy kopa do ciężkiej pracy. Takich mieliśmy nauczycieli w nieprestiżowej szkole.

Na Akademii Ekonomicznej w Krakowie było całkiem inaczej. Tam kształcili nas na mózgi korporacyjne.

Po latach dalej nie rozumiem dlaczego inni tego nie dostrzegali.

W rezultacie nie skończyłem studiów magisterskich. Uczyłem się bankowo-lichwiarskiej ekonomii opartej na zysku i lichwie, która nie ma nic wspólnego z fizyczną ekonomią ani z prawem naturalnym.

Nigdy nie interesowały mnie papierki, ale pracując w korporacji, nie dostałem awansu, ponieważ… nie miałem dyplomu ukończenia magisterki.

Pierwszy swój biznes założyłem w 1996 roku.

Od tego czasu pracowałem w dużej firmie korporacyjnej, małych firmach, jak i we własnych biznesach.

Obecnie pracuję w branży: internetowej i finansowej.

Prowadzę portal: RobertBrzoza.pl.

 

Witamy w naszym gronie i Serdecznie Pozdrawiamy

Robert Brzoza

Dziekujemy Za Wszelkie Sugestie

93 Komentarzy “”

 • Michał

  Panie Robercie czyli wynika z Pana słów iż warto bardziej dać się jako osobę pod kontrolę jednego z państw należącego do BRICS i po po prostu do niego ucięć. Od pewnego czasu zgromadziłem ok kilku tysięcy rubli rosyjskich bo wyszedłem z prostej logicznego rozumowaniu ich dolar padnie a waluta Chin lub Rosji oparta na złocie stanowić będzie zabezpieczenie dla moich i tak skromnych oszczędności na koncie.

 • Jeszcze nie wiemy czy Rosja i Chiny oprą swoją walutę na części złota. Tak można wyczytać z ich gry, ponieważ skupują duże jej ilości.
  Co do inwestycji to polecam mądrego doradce (który dopuszcza myśl istnienia finansjera), bo dzisiaj trzeba elastycznie reagować na ruchy karteli finansowych.
  Wiele rzeczy możny przewidzieć, ale nikt nie da gwarancji, że za chwilę jakąś decyzją nie zmieni się coś radykalnie. Tak jak ze złotem gdzie cena poszła w dół. Państwa domagają się swoich rezerw złota od banku angielskiego czy FED, a one wszystko sprzedały.
  Na jedną rzecz zwróć uwagę. Cokolwiek postanowisz, to nie zostawiaj tego samemu sobie, tylko cały czas obserwuj rynek, albo niech zaufany doradca podsuwa Ci raporty.
  W normalnej ekonomii, inwestowanie jest bezpieczne na wiele lat, w dzisiejszej chorej nic nie wiadomo co zdarzy się.

 • Witam Panie Robercie.
  Gratuluję i dziękuję za kawał dobrej roboty!

 • Dziękuję Panie Michale za miłe słowa :)

 • Witam Panie Robercie.
  Link do Pańskiej strony dostałem od kolegi, Mariusza Kowalczyka.
  Odwala Pan kawał dobrej roboty !! :)
  Będę śledził Pana blog i polecał go innym, żeby jak największej ilości osób otworzyły się oczy na to, co teraz z nami robią…
  Polecam także mój blog 😉 Miło widzieć, że nie tylko my z Mariuszem jesteśmy niepokorni i szukamy prawdy !! :)
  Pozdrawiam i życzę wszystkiego najlepszego !
  Tomasz Ś.

 • Robert Brzoza

  Dzięki Tomasz za miłe słowa.
  Przeglądałem Wasz blog.
  Macie dużo fajnych tematów.
  życzę powodzenia :)

 • Pozdrawiam Serdecznie
  Prowadzimy blogi niezależnie, wspólnie dzielimy natomiast poglądy i opinie o świecie.
  Zapraszam na mój blog.
  https://abelikain.blogspot.com/

 • Witam Panie Robercie.
  Od kilkunastu lat, a może nawet kilkudziesięciu zastanawiało mnie skąd się biorą wahania kursów walut, akcji czy cen ropy naftowej. Nie przemawiało do mnie tłumaczenie, iż wypływa to jedynie z podaży i popytu, choć zapewne to też ma, niemniej jednak, pośredni wpływ. Wyobraźnia podsuwała mi ciągle obraz BESTII siedzącej przed monitorem super komputera, która myśli: „w tym tygodniu moje dochody spadły o x bilionów dolarów, w porównaniu z tygodniem poprzednim. Żeby to nadrobić, podniosę cenę baryłki ropy o pół dolara.” Przez BESTIĘ rozumiem światową finansjerę, co oznacza raczej grupę osób na szczycie finansowej piramidy (OKO). Przez dolary rozumiem jakąkolwiek walutę honorowaną w handlu międzynarodowym. Przez pół dolara rozumiem jakąkolwiek niewielką kwotę, co pomnożone przez ilość wydobytej i sprzedanej w ciągu tygodnia ropy daje wynik niewyobrażalny dla zwykłego śmiertelnika. Podobna sytuacja – moim zdaniem – dotyczy akcji, obligacji, kursów walut itd. Oczywiście praźródło wahań, czyli wspomniana BESTIA, niknie gdzieś w gąszczu ekonomicznego bełkotu, a ci co na codzień tego bełkotu używają, stają się „guru” dla szaraczków bez czerwonych szelek.
  Tym komentarzem pragnę podziekować za pańskie strony i poruszane w nich tematy. Dzięki Doglasowi Reed’owi, Dariuszowi Ratajczykowi, Henrykowi Pająkowi a teraz dzięki Panu, moje pojmowania świata nie tyle się radykalnie odmieniło, co raczej uzyskało podwaliny i realne dowody na coś, co gdzieś w głębi duszy od zawsze we mnie tkwiło i nie pozwoliło nigdy zostać członkiem partii politycznej czy oragnizacji młodzieżowej (nie licząc „patriotycznego” dwuletniego zrywu w ZHP w podstawówce, gdzie i tak chodziło bardziej o obozy z kolegami, gitarę przy ognisku, niż ideologiczne przekonania. Mam jeszcze pewne watpliwości, ale mam nadzieję, że nie pogniewa się Pan jeśli nie poruszę ich tu w komentarzach, a raczej poszukam innego sposobu,by je Panu przedstawić.
  Pozdrawiam
  Gitarzysta

 • Robert Brzoza

  Dziękuję za miłe słowa :)
  Bardzo ciekawie przedstawiłeś obraz świata.
  Cieszę się, jeżeli spotykam ludzi, którzy myślą podobnie jak ja.
  pozdr

 • Panie Robercie,
  dziękuję za przesłane materiały. Nie byłem w stanie jeszcze przeczytać wszystkiego, ale przeczytam. Choć wiem sporo, to nie zaszkodzi poszerzyć swojej wiedzy i ją utrwalić. Wiedza ta jednak sporo kosztuje, tym bardziej, jeśli się ją głosi publicznie. Ja to robię od wielu lat, za co jestem ukarany niemożliwością publikacji. Pisałem bajki dla dzieci, wydałem 30 książek opublikowałem kilkaset artykułów prasowych i satyr w nielicznych gazetach narodowych, ale nastąpił koniec. Wydawcy są zastraszani, choć osiągali ogromne zyski z moich książek, a mam do wydania ok. 80 bajek pisanych wierszem. Od sierpnia ub. roku nie publikuję w prasie. Utrzymuję się tylko z pracy dorywczej. Jednak niczego nie żałuję. I choć to już zdaje się nie możliwe, nadal poszukuję odważnego wydawcy. Moje bajki są wesołe, pouczające i każda kończy się morałem. Gloryfikuję dobro, wyśmiewam zło, przemycam wartości chrześcijańskie i patriotyczne. Moimi tekstami zachwycali się najwybitniejsi twórcy i artyści polscy. Ale to chyba koniec. Jeśli będzie to możliwe, będę przesyłał Panu swoje utwory satyryczne, szczególnie te pisane wierszem. Na razie nie mam czasu ich przepisywać na komputer, ale kiedy nikt nie będzie mnie chciał do żadnej roboty, to coś zawsze przepiszę i wyślę. A jest tego naprawdę dużo. Pozdrawiam,
  Cezary Piotr Tarkowski

 • Basia

  SZANOWNY PANIE ROBERCIE
  DZIEKUJE ZE PANA ODNALAZLAM NA TAK WSPANIALYM INTERNECIE. JEST PAN WSPANIALYM POLAKIEM.CZYTAM PANSKIE WPISY Z ZAPARTYM TCHEM. DZIEKUJE I ZYCZE PANU WIELU SIL I BLOGOSLAWIENSTWA BOZEGO ROWNIEZ DLA PANSKIEJ RODZINY.
  Z SZACUNKIEM DLA PANA
  BASIA Z CALIFORNII.

 • Robert Brzoza

  Oj, to miód na moje serce :)
  Dziękuję i serdecznie pozdrawiam Californie.

 • Sławek

  Panie Robercie ! niezmiernie się cieszę ,że Pan jest i porusza naprawdę ważne dla nas tematy .Podobno nie ma przypadków , dlatego trafiłem na tą stronę .Wiem o tym ,że współczesna ekonomia to jedno wielkie oszustwo , sieć manipulacji .Pozdrawiam serdecznie !

 • Marco

  Wszystkim moim znajomym o podobnych poglądach jak moje przesłałem iknka do Pańskiej strony. Ok 30 osób. Nie duzo ale zawsze coś,
  Pzdr!!!

 • Robert Brzoza

  Cieszę się.
  Dziękuję :)

 • Robert Brzoza

  Dziękuję Panie Sławku za miłe słowa :)

 • Mariusz

  WITAM PANA
  PIERWSZY RAZ PRZECZYTAŁEM PANA ARTYKUŁ KOMU SŁUŻYĆ ROSJI CZY USA I UWAŻAM ŻE JEST ŚWIETNY.
  KAPITALNIE NAPISANY I ZREDAGOWANY.
  JEDNO MAM PYTANIE DLACZEGO TAKI CZŁOWIEK NIE JEST W POLSCE I TUTAJ NAM W TYM BAGNIE POLITYCZNY NIE POMAGA.
  WSZYSTKIE PANA POGLĄDY W 1000% POPIERAM I OD DAWNA TO POWTARZAM, ŻE JESTEŚMY SŁUGUSAMI TYCH WIELKICH A NASZA INTELIGENCJA NIE WSPIERA NAS A TYCH WIELKICH.
  CHĘTNIE PRZYSTĄPIĘ DO PANA KLUBU CZYTELNIKÓW.
  I GDYBY PAN ZECHCIAŁ SWOJE PUBLIKACJE PRZESYŁAĆ MI NA MAILA TO BĘDĘ BARDZO WDZIĘCZNY.
  POZDRAWIAM SERDECZNIE MARIUSZ – GLIWICE

 • Robert Brzoza

  Cieszę się, że mamy wspólne poglądy.
  Na tę chwilę należy wykonać prace uświadamiającą w internecie.
  Później będą kolejne kroki.

  Proszę wejść na https://SzokWiedzy.pl i założyć konto.
  Wtedy będzie miał Pan dostęp do bezpłatnych publikacji i w środę oraz sobotę wysyłam dodatkowe info na emiale.

  Aby mieć dostęp do wszystkich raportów, ebooków i szkolenia należy wykupić abonament – https://szokwiedzy.pl/pakiet-zloty

  Pozdrawiam :)

 • Interesujący pomysł na bloga. Zazdroszczę ilości odwiedzających.
  Moja strona jraczej nie ma takiej popularności,
  jednakże zapewnia mi satysfakcję. Jeśli pasjonuje Cię budownictwo
  to zapraszam.

 • Uzmysławiam sobie iż to będzie brzmieć nienormalnie, ale uwielbiam Teoj pióro!

 • Witam serdecznie

  Stworzył Pan bardzo szeroki świat informacji,
  Jednak nie widac w tych informacjach głebi i Pana idei. W materiałach można znaleźc wszystko, ale tylko w zakresie wstępu. W związku z tym mam pytanie do Pana czy posiada Pan jakąs idee, która będzie Pan chciał kiedyś rozwinąc w całosci i zgłebic ich źródla ?

  Pozdrawiam

 • Robert Brzoza

  Ideą jest odkłamywanie wielu dziedzin i pomoc ludziom w zdobyciu prawdy.
  Celem jest rozerwanie układu okrągłego stołu.

  Specjalizuję się w ekonomii – biznesie i te dziedziny zgłębiam.

  Mamy Krzysztofa od Biblii.
  Marta od zdrowia.
  Ja od ekonomii i gospodarki.

  Będę przyciągał najlepszych w swoich dziedzinach.

  Tu jest plan.

 • Monika

  Panie Robercie, dziekuje serdecznie za wszystkie przyslane mi maile. Oczekujac na nowe bardzo prosze kierowac je na nowy adres mailowy, ktory podalam. Jeszcze raz wielkie dzieki za Pana wspaniala prace. Pozdrawiam serdecznie:) Monika

 • Adam

  Witam Pana. Jestem poraz pierwszy u Pana,ale strony na temat masonów i illuminatów czy templariuszy przeglądam bardzo często i interesują mnie teorie spiskowe ale poparte prawdziwymi żródłami.Sam uważam,że jesteśmy od dawna oszukiwani i okłamywani.Mam dośc duży zasub wiadomości w pewnych sprawach dotyczących spraw poruszanych przez Pana.Mam nadzieję na kontakt.Pozdrawiam Adam.

 • Marek

  Witam
  chociaż od wielu lat interesuję się szeroko pojętą tematyką dotyczącą świata, to dopiero niedawno udało mi się trafić na Pana stronę. Cenię ją przede wszystkim za aktualne informacje inne niż w ścierwomediach. Fajnie też się czyta wiadomości o tym świecie, o których wiem już z innych źródeł, zarówno w internecie jak i różnych książkach. Przez te lata „zresetowałem” swój umysł, czyli pozbyłem się wiary we wszystkie idee oraz wszelkich nabytych przekonań. Poszerzam swoją świadomość, ale w nic nie wierzę bezgranicznie i niczego nie neguję. Uważam wszystko tylko za mniej, lub bardziej prawdopodobne bez jakiegokolwiek wartościowania. a po lekturze książek Roberta Monroe i Michaela Newtona wydaje mi się, że jestem taki trochę „inny”. Rozpisałem się trochę, ale w moim otoczeniu nie mam nikogo z kim mógłbym porozmawiać na te tematy. Pozdrawiam Marek

 • dureń

  Dopiero odkrywam stronę. Też jestem zdania, że wąska grupa ludzi decyduje o losach świata.

  Chciałem się odnieść do pewnych informacji, które tutaj często się posiekaną a nie do końca się z nimi zgadzam. Mowa o cenie ropy. Pracuję w tej branży i dostrzegłem pewną zbieżność o której nikt nie mówi. Drastyczny w skutkach skok ceny ropy do poziomu 160$/bartek pokrył się w czasie z potężnymi projektami w stoczniach na całym świecie. W tym o to czasie zev stoczni brazylijskich, azjatyckich i europejskich schodziło ponad 60 platform wiertniczych, 40 statków wiertniczych oraz trudna do określenia liczba statków do obsługi pól naftowych. Branża ta jest bardzo droga i żeby Państwu zobrazować podam przykładową cenę czarteru statku wiertniczego – 680k$/Day. Cena takiego statku jest w granicach 400-700mln$. Moim zdaniem skok ceny ropy był spowodowany przez kompanie wydobywcze, które chciały sobie zrekompensować wydatki na wymianę floty. Tak to widzę.

  Pozdrawiam i liczę na wyczerpującą dyskusję.

 • Robert Brzoza

  Tak, zgadzam się, to jest jeden z powodów, ale zauważ kto rządzi ropą.

  W 1972 roku, USA skorumpowała Arabie Saudyjską.
  Za ochronę rodziny Saudów i opiekę wojskową, Arabia oddała kontrolę nad surowcem.

  Opisałem to w jednym z raportów.

  Jeżeli to nie USA rządzi rynkiem tylko kompanie wydobywcze, to dlaczego teraz nie podniosą ceny baryłki?
  Przecież odnotowują stratę.

  Łupki w USA są rentowne przy cenie 70-90 za baryłkę…

 • Sylwia

  „Ideą jest odkłamywanie wielu dziedzin i pomoc ludziom w zdobyciu prawdy”.

  Może właśnie ten znicz „PRAWDY” dadzą radę przekazywać nieoświeconym ludzie z podobnymi poglądami do Twoich. Świetne artykuły piszesz Robercie, szczere, przemyślane i zrozumiałe. Nie ma w nich manipulacji i podtekstów. Myślę, iż w obecnych czasach tylko taki rodzaj publicystyki wchodzi w grę. Ludzie mają serca i czują. Pozdrawiam

 • Robert Brzoza

  ŁOŁ, co za komentarz :)

  Dziękuję.

 • Robert Brzoza

  Serdecznie dziękuję za miłe słowa :)

 • Robert Brzoza

  ŁOŁ, dzięki :)

 • Robert Brzoza

  Proszę napisać na emai: biuro@robertbrzoza.pl o jakie sprawy Panu chodzi?

 • Waldemar

  Kolega przesłał mi dziś Pana stronę www jestem b.zadowolony z materiałów które przeczytałem i które Pan publikuje – szczególnie o Żydach i ich państwie. Będę Pana stałym czytelnikiem – jestem polskim patryiotą-katolikiem o poglądach prawicowych iPnski punkt widzenia na świat mi b.odpowiada – przypomina mi Pan Ceirowsiego-podróżnika.Serdecznie pozdrawiam Waldemar Sarwa z Wrocławia.

 • Robert Brzoza

  Pozdrawiam :)

 • Robert Brzoza

  Witaj Marek

  Pozdrawiam :)

 • Beata

  ja tez

 • Tomek

  Witam, bardzo mnie zaciekawiły filmiki o przemyśle muzycznym i artystach, którzy zaprzedali duszę diabłu, proszę napisać skąd Pan wziął te informacje bo aż ciarki przechodzą,jestem osobą religijną no i po tym co tam zobaczyłem…, nie wiem co o tym myśleć.
  Z góry dziękuje za odpowiedź

 • Monikka

  Witam! Całkiem przypadkiem trafiłam na Pana stronę (choć podobno nie ma przypadków). Od jakiegoś czasu bardzo intensywnie interesuję się ,,oświeceniem” , ,,poszerzaniem świadomości”, ,,przebudzeniem” itp. Intuicyjnie szukam wciąż nowej wiedzy na ten temat. Uświadomienie sobie jak jesteśmy manipulowani jest bardzo ważna. Światem rządzi zaledwie garstka ludzi stojących na ,,piramidzie władzy”. Myślę, że alternatywą jest wewnętrzna wolność, zamiana myślenia o pieniądzach na coś wartościowego, zmiana priorytetów! Dryfowanie po tafli życia nic nie da! Zmiana myślenia jednostki znaczy bardzo wiele (nawet fizyka to udowadnia)! :-) Pozdrawiam i dziękuję za Pana artykuły!

 • Zdzich

  „Oświecenie” , ,,poszerzanie świadomości”, ,,przebudzenie” – podstawy są nakreślone w “Stałej Instrukcji”: https://www.bibula.com/?p=74239

  Również polecam: „Masoneria zdemaskowana” – Ks. bp Jerzy F. Dillon (https://multibook.pl/pl/p/Ks.-bp-Jerzy-F.-Dillon-Masoneria-zdemaskowana-czyli-walka-antychrysta-z-Kosciolem-i-z-cywilizacja-chrzescijanska/3816) oraz „Gwiazda i Krzyż” – Michael Jones (https://multibook.pl/pl/p/michael-jones-gwiazda-i-krzy/383).

 • Krystyna

  Witam ! Cieszę się bardzo ,że trafiłam na Pana blog , który otwiera oczy i uszy na sprawy , można by rzec na najistotniejsze na naszym globie a które są skrywane przed zwykłymi śmiertelnikami, co wyprawiają ludzie na tak zwanych świecznikach,jak są korumpowani, do czego zmuszani, a już nie wspomnę o niewinnych dzieciach, co z nimi się dzieje.Dziękuję Panu za odkrywanie prawdy, i za to darzę Pana wielkim szacunkiem ! Życzę wielu sukcesów w Pańskiej dociekliwości świata !

 • Edward

  Jestem emerytem !

 • teamilk

  Pozdrawiam wszystkich, polecam alexjones.pl nwonews.pl prawdaxlx.pl, od lat interesuje się takimi tematami :)

 • Zbigniew

  Przypadkowo Pana odkrylem i Bogu Dzieki.
  Jest Pan tym – „Kagankiem Oswiaty” o ktorym byla mowa w latach 50tych.
  Dlugo na Pana czekalem.
  Niech Pan”Swieci Dlugo i Jasno” i oczywiscie zdrowo.

  Zbigniew (Ontario, Canada)

 • Robert Brzoza

  Dziękuję i serdecznie witamy :)

 • Robert Brzoza

  Dziękujemy za miłe słowa.
  Serdecznie witamy :)

 • Robert Brzoza

  Łoł, co za słowa.
  Dziękujemy i witamy w naszym gronie :)

 • Robert Brzoza

  Pozdrawiamy i witamy :)

 • Robert Brzoza

  Cieszę się.
  Serdecznie Witamy :)

 • Robert Brzoza

  To nie moje filmy.
  Jednak wiedza tam zawarta jest zgodna z moją.
  Dlatego je udostępniam.

 • doniu

  Witam, super storna, realne spojrzenie na finanse i politykę do tego jeszcze medycyna naturalna, prawie najlepsza storna jaką do tej pory znalazłem w necie. Prawie dlatego, że brakuje tu jednej rzeczy, która interesuje mnie do jakiegoś czasu(poza bankstersami i big pharma) to prawdziwa kultura i historia Polski czyli Słowian. Polecam naprawdę ten temat, ponieważ warto zacząć odkłamywać naszą historię i odzyskać naszą tożsamość i kulturę, która stała się ofiarą”wojny z cywilizacją zachodu”. Jako że Słowianami jesteśmy znacznie dłużej niż chrześcianami czy europejczykami. Tym bardziej, że można znaleźć tam znaczniej więcej odpowiedzi niż Biblii, jako że kultura Słowiańska jest dla nas czymś naturalnym, to ona nasz ukształtowała i to jej cechy stanowiły podstawę wielkości I Rzeczypospolitej Obojga Narodów. Wystarczy chwile się nad tym zastanowić i przestać wierzyć w historie pisaną przez naszych zaborców jako jedyną słuszną.

 • Lucjan

  warto poczytac Pana Piotra Chojnowskiego –
  The economic school of Salamanca
  ale nie z lichwiarskiego punktu widzenia jak to robi von Mises i muppety z London School of Economics

  za to polecam –
  https://www.angelusonline.org/index.php?section=articles&subsection=show_article&article_id=2375

 • Marek

  Ten film wydaje się nie być aktualny w czasie poprawnosci politycznej,Kazde słowo niedpowiednie uzyte do czarnoskórgo jest rasistowskie, powiedział bym ze są ulubiencami 21wieku.

  To odnosnie tego
  https://www.youtube.com/watch?v=iYXzdhW5FQY

  Prosił bym o odpowiedz :)
  Pozdrawiam.

 • Lech

  Ja jestem czlowiekiem nie nalezacym do zadngo kosciola czy sekty ,ale podstawo moiej
  Wiary jest slowo Boze.. Pozdrowienia

 • dNO

  Robercie i przyjaciele

  Wspaniałe rzeczy robicie! Tak trzymajcie dalej ! Wasz adres polecam dalej. Stacjonuję około 200km od Berlin.
  polecam Stwórcy Was i Wasze dzieło!
  pozdrawiam
  d.no.

 • Robert Brzoza

  ŁoŁ, dziękujemy za docenienie i polecanie :)

 • Arkadiusz

  Witam serdecznie wszystkich. Bardzo się cieszę że są ludzie którzy rozumieją jak działa ten złodziejski proceder kreacji pieniądza. Niestety jest nas jeszcze zbyt mało. Większość ludzi nie rozumie o co w tym wszystkim tak naprawdę chodzi. W dużej mierze jest to zasługa sposobu/mechanizmu nauczania w szkołach oraz masowej propagandy w tv, prasie i internecie. A trzeba pamiętać o tym że kłamstwo powtarzane wiele razy staje się powoli czymś normalnym i ciężko jest się ludziom wybić poza horyzonty myślowe które zostały im wpajane przez wiele lat. Mechanizm ten został udowodniony w sposób naukowy i jest stosowany na bardzo szeroką skalę przez specjalistów od inżynierii społecznej. Moja praca umożliwia mi bezpośredni kontakt z całym przekrojem społecznym poczynając od zwykłych ludzi a kończąc na profesorach, właścicielach różnych firm, sędziach i czasami politykach. Proszę mi uwierzyć że przytłaczająca większość z nich nie jest po prostu w stanie wyjść poza narzucony im sposób postrzegania świata. Może o drobinę zaczyna się to teraz zmieniać jednak hipnoza umysłowa jest niebywała. Myślę że społeczeństwo zacznie się budzić w momencie porządnego tąpnięcia które z pewnością jest przed nami.
  Co do nowego rządu ja osobiście nie spodziewam się niczego dobrego w kwestii ekonomicznej. Proszę zwrócić uwagę na proponowanych nowych członków RPP i na to jaką myśl ekonomiczną wyznają i głoszą. Dla przykładu Pani Grażyna Ancyparowicz (ma zasiadać w RPP) na poruszoną przeze mnie kwestię tworzenia pieniądza jako długu bez pokrycia odpowiada że to nie jest prawdą, po czym w swoim dosyć długim wywodzie ”wymyka się” dla Pani profesor że z każdych 100zł przyniesionych przez klienta do banku, na rynek trafia 900zł. A skąd? Oczywiście że z banku. Tylko w jaki cudowny sposób następuje rozmnożenie tych 100zł tego Pani profesor w sposób przejrzysty już tak chętnie nie objaśnia. Oczywiście fakt klonowania 900zł ze stówki przyniesionej przez klienta jest kłamstwem bo wg przepisów rezerwy cząstkowej, z banknotu 100zł bank może ”sklonować” i wypuścić na rynek oficjalnie 2800zł. Jednak w praktyce są to o wiele większe kwoty. Pani profesor oprócz wprowadzania ludzi w błąd na płaszczyźnie ekonomicznej ”wyznaje” dziwną teorię tzw. przeludnienia ziemi-taką samą jak ekoterroryści, globaliści, członkowie klubu Bildelberg i masoneria. Cóż za zaskakująca zbieżność poglądów. Poza tym Pani profesor twierdzi że w Polsce trzeba się skupić nie na zwiększaniu ilości narodzin ale na poprawie warunków ekonomicznych. Czyżby Pani profesor nie wiedziała że prawdziwa potęga każdego państwa tkwi nie w drogich i ładnych domach jego mieszkańców lecz w liczebności obywateli? Pozostali potencjalni członkowie RPP mają bardzo zbliżone poglądy do Pani Ancyparowicz więc na lepsze się nie zanosi.
  Pomimo wszystko mocno wierzę w to że przyjdzie jeszcze taki czas kiedy w Polsce będziemy posiadać normalny zdrowy pieniądz nieobciążony wyimaginowanym długiem i mający realne pokrycie w gospodarce oraz umożliwiający wszystkim normalne życie nienapiętnowane stygmatem niewolnika.

 • Robert Brzoza

  @Arkadiusz

  Gratuluję wiedzy.

  Witamy :)

 • Krzysztof

  Szanowny Panie Robercie

  Dziękuję Panu ,że otwiera Pan oczy ludziom. Ze złodziejskim systemem lichwiarskim spotkałem się kilkanaście lat temu. Będąc w pewnym banku olśniło mnie i powiedziałem biorąc kredyt przecież produkujecie tylko pusty papier bez wartości a ludziom każecie płacić haracz jak niewolnikom. Wtedy ochrona wywaliła mnie z Banku. Pracowałem w handlu a potem utraciłem pracę ponieważ nie chciałem się dać oszukać kiedy zorientowałem się ,że jestem inwigilowany.
  Do tej pory mam problemy ze stałym dochodem dlatego chętnie zasięgnął bym więcej wiedzy ale na razie mnie stać na srebrny pakiet. Mialem zamiar iść na ekonomię ale tak jak Pan zorientowałem się ,że uczelnie wyższe przejęły korporacje i piora ludziom mózg. Dzięki Pańskim e bookom tylko upewniłem się,że to co czuję jest prawdą. Niestety też zauważam ,że informatyka też jest wykupiona przez korporacje, które tworzą dla ludzi fałszywy świat.
  Pozdrawiam
  Krzysztof

 • Robert Brzoza

  @Krzysztof

  Gratuluję odwagi :)

 • Andrzej

  Witam. Ciekawe artykuły, tym bardziej, że sam zajmuję się (teraz mało) medycyną naturalną. Będę śledził Waszą stronę. Pozdrawiam.

 • Robert Brzoza

  Serdecznie Witamy :)

 • Stanisław

  Witam i pozdrawiam.

 • Robert Brzoza

  @Stanisław

  Witamy w naszym gronie :)

 • Adam

  Zrobiło się głośno o Twoim portalu,więc zaczynają się ataki agentów wszelkiej maści,przecież muszą coś robić,biorą za to pieniądze.Trzymaj tak dalej.Prawda zawsze zwycięża.

 • Robert Brzoza

  Dzięki Adam.

 • Małgorzata

  Witam Pana
  No cóż i ja zetknęłam się z Pana wiadomościami. Z wieloma zgadzam się, ba ! z większością, ale jak Pan też to mówi, ludzie są zmęczeni i manipulowani, tym samym bardziej podatni na informacje. Są one często złe. Ja też do takich – przyznam należę. Jestem zmęczona życiem. Mam 59 lat, urodziłam trójkę dzieci i żyję w nienowoczesnym, bo tradycyjnym związku małżeńskim od 33 lat. Borykamy się z przetrwaniem każdego dnia, może przez to (plus wychowanie) przyglądam się tak swojej jak i mojego polskiego Narodu historii. Jest ona tak piękna jak i tragiczna. Ja cieszę się, że jestem Polką. To tyle, aby się przedstawić. Mam na koniec prośbę o wskazanie literatury zawierającej fakty-dokumenty, o tym co Pan napisał o już obecnej Pani Premier, o Pani Beacie Szydło : „Od tej pory dogmat uległości wobec USA – głównej siły międzynarodowego syjonizmu – jest dla post-okrągłostołowego reżimu niepodważalny. To tam szkoleni są prezydenci, premierzy i liderzy III RP – jak choćby Kwaśniewski, Tusk czy – obecna kandydatka na premiera – Beata Szydło.” oraz jaką rolę przypisuje Pan, obecnemu Prezydentowi Polski, Panu Andrzejowi Dudzie, jak również Panu Jarosławowi Kaczyńskiemu. Dziękuję za uwagę i życzę Panu i Pana Rodzinie, zdrowia i powodzenia w dociekaniach oby ku pożytkowi publicznemu.

 • Małgorzata

  Acha, chciałabym uzupełnić swoją poprzednią i jak dotychczas jedyną wypowiedź, pytaniem : dlaczego brak jest dat przy komentarzach ? Nie ukrywam, ale to jak dla mnie ma znaczenie, że napisałam do Pana 02.03.2016r.

 • Robert Brzoza

  Rola wymienionych osób, czyli Barbary Szydło, Jarosława Kaczyńskiego i Andrzeja Dudy jest określona. Przynajmniej tak się wydaje.
  Widać, że konsekwentnie brylują w temacie niszczenia III RP.
  Tu mogą dużo.
  I dobrze.
  Dlatego jest Wałęsa, teczki Kiszczaka i Jaruzelskiego. Nowym prezesem IPN ma być prawdopodobnie Cenckiewicz, dlatego demaskowanie czarnej strony PRL rozpocznie się na całego.
  Znacznie gorzej jest w tematach: gospodarka, ekonomia, geopolityka, medycyna.
  Tu nie ma zgody okupantów Polski na działania.
  Prezydent przedstawia lichą ustawę frankową, pomimo, że inaczej deklarował w trakcie kampanii prezydenckiej.
  Minister Morawiecki popiera zbrodniczą ustawę TTIP.
  Innymi słowy ustami Morawieckiego, premier Szydło i Jarosław Kaczyński popierają NWO.
  To jest bardzo, bardzo zła droga.

  W medycynie rządzą korporacje medyczne i PiS nawet nie próbuje wszcząć walki na tym polu.

  Już widać, że rządy PiS będą połowiczne… chyba, że coś się zmieni.

  Dat w komentarzach nie ma, bo my nie ograniczamy się do czasu.

 • orwelska

  Witam Pana i cala rodzine.
  Z uwaga przeczytalam rozne posty. Mniej wiecej wszystkie pokrywaja sie z moimi zapatrywaniami. Mieszkam okolo 40 lat w Holandii. Dzis jestem po 70-tce i ciesze sie ze wszystko co przez lata ukladalam sobie w glowie: tematy ktore Pan i wielu innych porusza pokrywaja sie z moimi. Wyszlam z domu rodzinnego ktory nauczyl mnie byc Polka, nauczyl mnie wielu rzeczy ktore moj ojciec (byly AK-owiec) po cichutku szeptal mi w uszy bo przeciez sciany slyszaly wszystko. Za Stalina sadzano mnie na krzesle – na katedrze nauczycielskiej (bylam mala i drobna, chorowalam na anorexie nerw.) i musialam czytac ksiazeczki o naszym wspanialym sloneczku dziadku Stalinie. Mojemu ojcu jak mowil: zoladek sie przewracal, ale coz – dla tzw.”dobra publicznego” pro publico bono – bo wszyscy wszystkich obserwowali musialam to robic. Potem wymawialam sie ze musze wymiotowac wiec mnie juz nie sadzano na krzesle wysoko. Pozniej w doroslosci obserwowalam sama wszystko co sie dzialo u nas i w Europie. Najgorsze co bylo to to ze nie bardzo mialam z kim rozmawiac na rozne tematy aby potwierdzic sie w przekonaniu ze moje myslenie jest prawidlowe.
  Jesli przypadek istnieje to znalezienie Pana strony byl przypadkiem albo to moja ciagla daznosc do poznania czegos nowego i wiedzy ktora juz inni czesciowo poodkrywali.
  Wiele z Pana informacji juz znam. Pajaka czytalam.
  Nie nalezy zapomniec ze: zyje w kraju ktory wykreowal Bilderberg i czynnie gral role we wszystkich europejskich dzialaniach. Czasami mysle ze cale zlo z Europy wlasnie tkwi w Holandii. Sposob w jaki dostajemy codzienne pranie mozgow mowi samo za siebie.
  Timmermans w Polsce bo sie boi o „NASZA DEMOKRACJE”. Gdyby kazdy w Polsce wiedzial kto to jest Timmermans to by nie bylo sprawy TK.
  Nastepna sprawa to przeklete euro. Duizenberg – holenderska figura finasowa przestawial przyslowiowe gory aby w europie wprowadzic jeden rodzaj pieniadza. Przy wymianie z guldena na euro okradli nas w tak perfidny podly sposob ze nie mam slow aby to opisac.
  To bylo tak: w sobote poszlam do supermarketu kupic chleb ktory do tej pory kosztowal 0,99 fl. W poniedzialem poszlam kupic chleb – kosztowal 1.-Euro czyli kosztowal 2,20 guldena bo w takiej sile „wymieniono” nam pieniadze.
  Dzieki serdeczne ze moge odwiedzac Pana strone i tzw.doszkalac sie.
  Serdecznie Panstwa pozdrawiam.

 • Robert Brzoza

  Gratuluję wiedzy.
  Proszę dzielić się swoimi informacjami w komentarzach, bo nie wszyscy znają narzuconą nam demokracje.
  To co Pani opisuje jest w większości krajów europejskich.
  Cynizm i sprzedawczykowość polityków nie zna granic.

 • Anna

  Witam i dziekuje za compliment.
  Rzadko sie zdarza. Ale coz swoje informacje czerpie od ludzi ktorzy sa jeszcze bardziej ” w temacie” jak ja. Ja nie moge duzo „gadac” bo nie mieszkam w kraju.
  Chcialabym tylko tutaj Panu podac ze jest taki blog.Polski (nie podaje nazwy bo nie wiem czy sie Pan zgodzi) z ktorego mozna sie bardzo duzo politycznych rzeczy dowiedziec m.in over Bilderberg.
  Liderzy i czlonkowie Bilderberg sa masonami tak jak reszta tzw. wielkich tego swiata. To oko na dolarze mowi samo za siebie!!! i jest bardzo stare. A my maluczcy musimy sie godzic na to oko i byc grzecznymi.Bo jak nie bedziesz grzeczny to cie oskubia do golej skory!!!!
  Pozdrawiam serdecznie.

 • Władysław

  Witam. Od początku świata ludźmi rządzi garstka cwaniaków, która przy każdej nadarzającej się okazji robi czystki inteligencji, która mogłaby jej zaszkodzić.
  Dlatego tej inteligencji jest około 5 % na świecie. Dodatkowo nie dysponuje ona takimi środkami masowego przekazu jak ta garstka cwaniaków i nie posiada siły przebicia. Taka prawda. Na szczęście jest Pan Bóg. On ich Na pewno przebije.

 • Robert Brzoza

  Witam, proszę podać stronę.

 • Anna

  Witam Pana, Polska strona internetowa: orwellsky.blog.onet.pl
  Pozdrawiam.

 • No? – Ciekawe!
  … poczułem braterstwo…

  Będę przyglądał się bardzo uważnie. Na początek dla własnego dobra. Potem…?

  Gratuluję wiedzy, trzeźwości i rzadkiego daru budzenia ufności.

  z uszanowaniem Michał

 • Robert Brzoza

  Pozdrawiam Michał :)

 • Kris W.

  …, że tak powiem gratuluje ,,wolnego czasu, poświęcanego na te rzeczy’’ … gdyż przy ,,dzisiejszym’’ trybie życia trudno jest znaleźć wolne chwile by je poświęcić doinformowywaniu populacji … gratulacje … 😉 … za – … ujednolicając … – rzeczowe i w miarę kompetentne info …

 • Grażyna Kotowska

  Witam szanowną brzozową rodzinkę!
  Bardzo państwa szanuję za wszystkie sekretne informacje, którymi sb państwo dzielą (szczególnie o masonach).
  Mam pytanie: czy pani Kasia mieszka w Czikago?
  Pozdrawiam cieplutko,
  Grażyna Kotowska.

 • Robert Brzoza

  Dziękujemy :)

  Kasia mieszka koło Nowego Jorku.

 • POTĘPIENIEC

  Witam ,jetem tu nowy .Przypadkiem wpadłem na pański artykuł o bałwochwalstwie,to nie jest schlebianie ale dobrze że jest ktoś kto o tym mówi .Zostałem wychowany w tradycji kościół ,ksiądz,obrazy itd. Ale z upływem lat coś mi nie dawało spokoju,” trochę” o tym czytałem .Żal mi ludzi którzy dają się tak manipulować i ogłupiać .Dzięki BOGU że oboje z żoną mamy takie samo zdanie w tym temacie .Szkoda że tutaj gdzie mieszkam nie ma kogoś takiego z kim można było by usiąść przy piwie i o tym pogadać .Podobał mi się ten artykuł. POZDRAWIAM

 • Robert Brzoza

  POTĘPIENIEC,

  gratuluję otwartego umysły i serdecznie witamy :)

 • Karina

  Witam,
  Cieszy mnie fakt, że istnieją ludzie którzy nie boją się mówić o tym o czym uczy Pismo. Prawdą jest że kościół katolicki bardzo oddalony jest od prawdy chociażby widząc jak dalece poszli w dogmaty, klękanie przed obrazami, modlenie się do nich itd. Pocieszające jest to, że coraz więcej ludzi poszukuje Boga bo widzą, że ten świat nie daje im tego czego pragnął. Niestety znacząca część populacji nadal wierzy w brednie. Wytrwałości i siły by nadal pokazywać prawdę o tym świecie. Chrystus wskaże Panu drogę za każdym razem. Pozdrawiam I niech Bóg Pana prowadzi.

 • Robert Brzoza

  Karina,

  dziękuję :)

 • Mateusz

  Posiadam zalążki wiedzy na temat leczenia umysłem, energią, religia moja polega na czynie postawienia się na miejscu drugiej osoby, emocje, wiem co wpływa na zmianę w człowieku, jeżeli chodzi o ulepszanie świata badania też do mnie pomysł za pomysłem lecz małe możliwości przez system.

 • Słowianin

  Kiedyś dokładało się cegiełkę do budowy muru. Dziś sytuację mamy odwrotną. Każdy uświadamiający post, każdy człowiek, który zrozumie, że jest manipulowany, każdy, człowiek który postanowi zmienić coś, wyjść z systemu rozmontowuje cegła po cegle ten olbrzymi system.

  Cieszy mnie niezmiernie, że sporo ludzi się budzi, zdrowotnie, poglądowo, politycznie, że wiele osób zaczyna dbać o zdrowie fizyczne i psychiczne oraz propagować taki styl życia.

  Widać, że machina systemu koroduje i ulega awarii z każdym człowiekiem, który w końcu pojmuje o co w tym chodzi i się od systemu odwraca. Cieszę się, że Polska, a może charakterni, rodowi Słowianie odradzają się i odkuwają się z systemowych skorup. Nie jest to droga łatwa, ale na pewno słuszna i warta przejścia.

  Robert, wykonujesz solidną robotę, bo każda społeczność o wspólnym celu potrzebuje „influencera”, który pokaże, wyjaśni, spojrzy z nowej perspektywy. Tak trzymać!

 • Robert Brzoza

  Słowianin, dziękuję i Pozdrawiam :)

 • Karol

  Konferencja Pokojowa 2017 Gdańsk – Oliwa
  https://www.youtube.com/channel/UCDec0XQQVQC_VVmirA3G6Tw
  Król Polski Wojciech Edward
  https://www.youtube.com/channel/UCQIjZdbxZIQf5nQypEa4Weg
  Królestwo Polskie
  królestwopolskie.org.pl
  Rada Królewska Korony Królestwa Polskiego
  https://www.youtube.com/channel/UC42NJJPfElh_PWB9lm5c0Uw
  Rada Wojenna Korony Królestwa Polskiego
  https://www.youtube.com/channel/UCQC8_65ZZyFxq_vrgfeg3Og
  Rada Stanu Królestwa Polskiego
  https://www.youtube.com/channel/UCBuhhawGUE6RNrDkTj7hEkg
  https://sejmwalny.org.pl
  https://www.youtube.com/channel/UC9HCl8LCl0sBYU_znZ7amow
  Sejmmiki Ziemskie
  https://www.youtube.com/channel/UCeb99_DkbMk4v80N1VAUnNA

  TARGOWICA – czym była dla Polski, lista płatnych zdrajców i pachołków
  https://www.youtube.com/watch?v=6kXWNrte5Oo

  Reperacje Wojenne zgodnie z Prawem Międzynarodowym TYLKO I WYŁĄCZNIE DLA Królestwa Polskiego)
  https://www.youtube.com/watch?v=NLlzm4QkWL0&t=397s

 • Arek

  Dzień dobry,
  a ja bym chciał poprzez ten komentarz zaprosić wszystkich ludzi do odwiedzenia strony 1polska.pl dlaczego? Bo istnieje prawna możliwość przejęcia władzy w tym nienależącym do Polaków kraju. Chcę żyć w Polsce i być dumnym z bycia Polakiem. Mam dość tych polityków i ich udawanego rządzenia. Mam dość korporacji, skażonego jedzenia, przymusowych szczepień, chemioterapii. Możemy to zmienić, sposób w jaki można tego dokonać jest na stronie 1polska.pl. Ja już dawno się zarejestrowałem.

  Może Państwa Brzoza zaciekawi ta inicjatywa i zechcą wspomnieć o tym w swoich artykułach.

  Pozdrawiam serdecznie.

 • Ewa

  ciekawa strona, dziękuję…trafiłam poszukując wiedzy na temat… E171 ! Staram się wykluczać co szkodliwe w ramach możliwości… /od p.Marty się zaczęło:)/O ekonomii nie mam bladego pojęcia, ale jako kobieta prowadząca dom, wiem że karmieni jesteśmy bzdetami…zawsze intuicja mi mówiła, że tzw.szmal to narzędzie nas w jakiś sposób ubezwłasnowalniające…Tak więc rada bym była z powrotu do wymiany wzajemnej usług i towarów :))) – może to byłby regres…ale może to pozwoliłoby nam na odbudowę więzi społecznych?Pozdrawiam serdecznie!

 • Anika

  Witam Robert lubie czytac twoja prawde o swiecie co sie teraz dzieje a szczegolnie o Bogu i Pomazancu. Po, drawiam

 • Robert Brzoza

  Dziękuję Anika i pozdrawiam :)

 • Grzegorz

  Fajny blog. Mam nadzieję że będzie cenzorowany za wypowiedzi odmienne od włodarzy bloga.
  Pewnie warto poruszyć też tematy czysto gospodarcze jak oszustwa na budowach dróg i autostrad gdzie niewielu ludzi wie jakie tam przewały się odbywają i to bez względu na opcje polityczne.
  Pozdrawiam

 • Janusz Szulc

  Chyba warto waszą strone spróbować,tytuły zapowiadają się ciekawie…Pozdrawiam Jasiu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *